Záručný a pozáručný servis

Zakúpili ste si automatický bazénový vysávač značky DOLPHIN alebo ASTRALPOOL u nás? Zdá sa vám, že už nefunguje správne? Má elektronickú alebo mechanickú závadu? Neváhajte a kontaktujte nás!

Ako na to?

1.

V prvom rade nás kontaktujte telefonicky a pár slovami nám popíšte závadu Vášho vysávača alebo nám napíšte e-mailom na rf@montazbazenov.sk .

2.

Po telefonickej alebo e-mailovej dohode vysávač zabaľte do nepoškodeného kartónového obalu vrátane všetkého príslušenstva (okrem transportného vozíka) a odošlite na adresu prevádzky:

František Malý – RF-POOL bazény a technológie,
Ardanovce 10, 956 06

3.

Spolu s vysávačom odošlite sprievodný list s podrobným popisom závad, vrátane Vašich kompletných kontaktných údajov.

4.

Po doručení vysávača na našu adresu prevádzky bude vykonaná do 3 pracovných dní diagnostika a následne v krátkom čase Vás budeme kontaktovať e-mailom, kde bude popísaný stav a približný rozpočet na opravu.

SERVIS POSKYTUJEME AJ PRE VYSÁVAČE ZAKÚPENÉ U INÝCH PREDAJCOV.

Požičovňa vysávačov

Nebaví Vás vysávať s ručným vysávačom? Požičajte si od nás automatický!

Dolphin Spring

Čistí len dno bazéna a spodnú časť stien.

Ekonomický vysávač SPRING je určený na čistenie rodinných bazénov. Dolphin SPRING automaticky vyčistí a prefiltruje nečistoty vo Vašom bazéne. Vysávač je určený pre bazény do veľkosti 6 x 12 m Filter s plochou 0,5 m2 prefiltruje 17 m3 / h vody. Týmto zariadením odstránite nečistoty z dna bazéna, čo sa prejaví na kvalite vody a na nižšej spotrebe chemikálií, obzvlášť chlóru. Zariadenie je absolútne nenáročné na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazéna a následnom zapnutí sa o nič nemusíte starať, lebo sa po ukončení 3 hodinového čistiaceho cyklu sám vypne.

Cena: 30,00 Eur / 8 hod. Záloha: 300 Eur

Dolphin Spring

Dolphin Supreme M4

Čistí dno, steny bazéna a spodnú časť stien.

Automatický vysávač dna a stien bazéna DOLPHIN SUPREME M4 je určený pre bazény s veľkosťou do 12 m. Dolphin automaticky vyčistí a prefiltruje nečistoty vo Vašom bazéne. Vysoko výkonný jemný filter prefiltruje 17 m3 / h vody. Týmto zariadením odstránite nečistoty z dna a stien bazéna, čo sa prejaví na kvalite vody a na nižšej spotrebe chemikálií, obzvlášť chlóru. Dolphin má zabudovaný mikroprocesor so samo-programovacou schopnosťou, čo mu po krátkom „ohmataní“ bazéna umožní zvoliť taký čistiaci cyklus, ktorý bude najvhodnejší pre tvar a veľkosť Vášho bazénu. Vyčistí nielen rovné plochy, ale aj steny až nad úroveň hladiny. Zariadenie je absolútne nenáročné na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazénu a následnom zapnutí sa o nič nemusíte starať, lebo sa po ukončení čistiaceho cyklu sám vypne.

Cena: 40,00 Eur / 8 hod. Záloha: 500 Eur

Dolphin Supreme M4

Dolphin D 6002 2×2 Gyro pre verejné bazény

Čistí dno a steny bazéna.

Automatický vysávač je určený pre bazény s veľkosťou do 60 m. Bazénový vysávač Dolphin automaticky vyčistí a prefiltruje nečistoty vo Vašom bazéne.
Vysoko výkonný jemný filter s plochou 1,5 m2 a filtračnou schopnosťou 50 um prefiltruje 36 m3/hod. vody.
Týmto zariadením odstránite nečistoty z dna bazéna, čo sa prejaví na kvalite vody a na nižšej spotrebe chemikálií, obzvlášť chlóru.
Zariadenie je absolútne nenáročné na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazéna a následnom zapnutí sa o nič nemusíte starať, lebo sa po ukončení čistiaceho cyklu sám vypne.
Čas čistiaceho cyklu (voliteľný) 4-6-8 hod. Dĺžka kábla 40 m.

Cena: 120,00 Eur / deň. Záloha: 1 500 Eur

Dolphin D 6002 2×2 Gyro

PODMIENKY ZAPOŽIČANIA

  • Vek od 18 rokov, občiansky preukaz, trvalý pobyt na území SR.
  • Zapožičanie v ranných hodinách o 8.00 vrátenie do 16.00 hod. v ten istý deň.
  • Zálohu a požičovné uhradíte pri prevzatí vysávača.
  • Záloha Vám bude vrátená po odovzdaní nepoškodeného vysávača.
  • Ihneď po použití vysávača vyčistite filter!
Máte záujem o zapožičanie automatického bazénového vysávača?