Ponúkame Vám rekonštrukciu akéhokoľvek starého bazéna či už s oceľovou, plastovou alebo betónovou konštrukciou, ktorý vieme premeniť na úplne nový, s kryštálovo čistou vodou.

Veľkou výhodou u nás je možnosť zabezpečenia kompletnej rekonštrukcie vrátane stavebných prác, ktoré sú v týchto prípadoch nevyhnutné tzn., že zákazník nie je zaťažovaný zabezpečovaním stavebných firiem. O všetko sa postará naša firma. Treba si však uvedomiť, že každá rekonštrukcia bazéna je individuálna, preto aj rozpočet na rekonštrukciu sa vypracováva individuálne. V niektorých prípadoch sa cena rekonštrukcie bazéna môže rovnať aj cene novostavby bazéna, všetko záleží od miestnych podmienok a požiadaviek zákazníka.

PREČO MY?

  • zabezpečíme kompletnú rekonštrukciu vrátane stavebných prác
  • skúsenosti od roku 1998
  • plníme najnáročnejšie požiadavky

Máte záujem o vypracovanie orientačného rozpočtu na rekonštrukciu Vášho bazéna?

  1. Na náš e-mail rf@montazbazenov.sk odošlite cca 5 až 6 fotografií pôvodného bazéna (pohľad z každej strany), fotografiu technologickej strojovne, pripojte stručný popis požadovanej rekonštrukcie, adresu kde sa vykoná rekonštrukcia bazéna, Vaše meno, priezvisko a telefónny kontakt.
  2. Dohodnite si stretnutie a navštívte nás v našej predajni.

Starý bazén Mallorka s plechovou konštrukciou zrekonštruovaný na železobetónový bazén s hydroizolačnou fóliou Alkorplan 2000

Starý bazén California s plastovou konštrukciou zrekonštruovaný na bazén s hydroizolačnou fóliou Alkorplan 3000

Bazén zo sklenenej mozaiky zrekonštruovaný na bazén s hydroizolačnou fóliou Alkorplan 3000

Starý 30-ročný železobetónový bazén zrekonštruovaný na bazén s hydroizolačnou fóliou Alkorplan 3000

Vlastníte starý bazén typu California, Mallorca prípadne bazén s plastovou konštrukciou? Chcete ho zrekonštruovať?