AstralPool MAC - Nová koncepcia starostlivosti o bazén. Všetko v jednom kompaktnom module od AstralPool.
Astralpool

Úplná kontrola nad bazénom

Astralpool MAC je komplexný a kompaktný systém ktorý zabezpečí úplnú kontrolu nad bazénom. Vďaka inteligentnému softwaru Smart manager je možné kontrolovať a regulovať jednotlivé parametre v bazéne ako, filtrovanie, dávkovací systém, teplotu bazénovej vody a to prostredníctvom dotykového displeja. Systém MAC je vhodný pre nové aj staršie bazény až do objemu 80m3. MAC zaručuje maximálnu účinnosť použitej technológie, čím sa dosiahne až 50% úspory energií, 90% úspory chemických prípravkov a zníženie spotreby vody pri preplachu filtra až o 50%.

Systém MAC je zložený z dvoch kompaktných moduloch, každý s rozmerom 74,5 x 99,5 x 66,5 cm. Manipulácia a taktiež inštalácia je veľmi jednoduchá. MAC je možné ovládať pomocou DO na báze WIFI, a vašim smartfónom pomocou aplikácie Astralpool MAC.

AstralPool MAC
AstralPool Mac

Systém riadenia teploty APM

Táto nová aplikácia umožňuje regulovať teplotu bazénovej vody priamo z ovládacieho panelu Astralpool MAC. Je kompatibilný so všetkými systémami ohrevu vody. Aplikácia APM riadi systematicky ohrev alebo chladenie vody, s možnosťou výberu medzi režimom Comfort a Eco.

Systém AstralPool Mac obsahuje

Cyklónový zachytávač nečistôt, vďaka nemu je dosiahnutá až 50% úspora vody pri preplachu filtra a je výrazne zvýšená kvalita v procese filtrovania vody.

Čerpadlo s reguláciou otáčok zaisťujúcich optimálny priebeh jednotlivých operácií ako filtrovanie, riadenie preplachu a podobne.

Pieskový filter D560 je umiestnený v druhom module Astralpool MAC. Inštalácia tohoto druhého modulu je veľmi jednoduchá. Filter je ovládaný pomocou 6 cestného elektronického ventilu.

Systém elektrolýzy soli zabezpečuje dezinfekciu bazénovej vody, systém kontroly Rx potenciálu a peristaltické dávkovacie čerpadlo pre reguláciu hodnoty pH zaisťuje optimálne hodnoty vody.

AstralPool Mac aplikácia
Chcete viac informácií o systéme AstralPool MAC?